GL1800Riders Forums banner
21 - 40 of 87 Posts
Navigatie
Elk model is uitgerust met een groot, helder, zeven inch full-color TFT LCD-scherm om routes en andere navigatie-informatie weer te geven. Bovendien werkt het systeem dankzij een gyrokompas zelfs in een tunnel.
Standaard op: alle uitvoeringen
Ik lees dat als, het zeven inch full-color TFT LCD-scherm is standaard op alle uitvoeringen.
 
Dit is een afbeeldingslink van de GW-website uit 2025 die het navigatiesysteem beschrijft.

"Elk model is uitgerust met een groot, helder, zeven inch TFT LCD-kleurenscherm om routes en andere navigatie-informatie weer te geven. Bovendien, aangezien het is uitgerust met een gyroscoop, werkt het systeem zelfs in een tunnel."


Dit navigatiescherm ziet er niet uit als de OEM Navi. Het lijkt op AA of ACP. Dus ja, er is nog steeds het TFT LCD-scherm, maar misschien geen OEM Navi. De website van Honda is dubbelzinnig in de beschrijving van het Navi-systeem. Maakt mij niet uit. Ik ben erg blij met mijn 2018.
 
Ik vraag me af of Honda ook wijzigingen heeft aangebracht aan de audio-eenheid
Ik gok dat het alleen softwarewijzigingen zijn........
Het zou fijn zijn als dat waar was en ze het aan eerdere eigenaren zouden aanbieden. Ik zou het in een hartslag laden.......de standaard GPS is waardeloos voor mij en draadloze ACP zou fijn zijn.
 
  • Like
Reactions: jmarshall1956
Is draadloze CarPlay/AA een software- of hardware-update? Software zou het compatibel moeten maken met oudere motoren.
Er moet hardware bij betrokken zijn. Om draadloze CP/AA te doen, heb je een wifi-hub/router/server/hotspot of iets dergelijks nodig. Ik gok dat de 2025 een extra kleine antenne ergens zal hebben - mogelijk waar de gps-antenne zich momenteel bevindt.
 
Niet iedereen heeft onbeperkte data op zijn telefoon, wat een vereiste zou zijn om ACP als navigatietool te gebruiken. Ik heb geen onbeperkte data en ik vind de navigatie op mijn 2020 Tour fijn om gewoon te zien waar ik ben en niet voor routing.
 
Niet iedereen heeft onbeperkte data op zijn telefoon, wat een vereiste zou zijn om ACP als navigatietool te gebruiken. Ik heb geen onbeperkte data en ik vind de navigatie op mijn 2020 Tour prettig om gewoon te zien waar ik ben en niet voor routing.
Niet per se.....
Ik heb geen onbeperkte data en ik gebruik ACP en stream tegelijkertijd XM, de gebruikte data is zo klein dat het helemaal geen probleem is.
 
Er moet hardware bij betrokken zijn. Om draadloze CP/AA te doen, heb je een wifi-hub/router/server/hotspot of iets dergelijks nodig. Ik gok dat de 2025 ergens een extra kleine antenne zal hebben - mogelijk waar de gps-antenne zich momenteel bevindt.
Hoogstwaarschijnlijk correct.....maar is het mogelijk dat de hardware er altijd al was en gewoon nooit met de software is geactiveerd?
Gewoon op zoek naar een gemakkelijke update voor de toekomst?
 
Ik gebruik Android Auto niet vaak, dus ik ben er niet erg bekend mee. Is het mogelijk om routes te plannen via een functie van Android Auto? Zo ja, kunnen die routes worden gebruikt om te navigeren als men geen data-abonnement op zijn telefoon heeft? Wat is ten slotte het voordeel van draadloze Android Auto ten opzichte van bedrade Android Auto?

Bedankt voor alle hulp bij het demystificeren hiervan.
 
Sete, ik ben hier geen expert in, maar ik heb mijn vrienden hetzelfde gevraagd over Apple Carplay. Ze vertelden me dat je geen routes kunt plannen met Apple Carplay (zoals het gebruik van bepaalde wegen om een dagrit te maken). Voor mij is dit een grote fout van Honda.
 
Ik gebruik de Goldwing-navigatie de hele tijd. Ik plan routes (meestal leuke daglussen op een bestemming) op de Harley Davidson Ride Planner-website. Ik heb ook Myrouteapp.com gebruikt om routes te plannen, maar die van Harley lijkt wat eenvoudiger. Ik heb gemerkt dat het geweldig werkt, zolang je maar genoeg waypoints invoert (de weg eroverheen slepen en dan terugzetten, zet een punt op de route waar de motor doorheen gaat). Ik ben er eigenlijk erg blij mee. Sla het dan op een thumbdrive op en steek het in de motor. Het is heel gemakkelijk als je het eenmaal hebt gedaan.
Ik doe hetzelfde en het werkt goed.
 
Ongeacht de datum van de laatste navigatie-update zijn de gebruikte kaarten vreselijk verouderd. De straten in de buurt van mijn huis in Az worden niet eens op de kaart weergegeven. Die ontwikkeling is minstens 7 jaar oud.
 
Ongeacht de datum van de laatste navigatie-update, zijn de kaarten die worden gebruikt vreselijk verouderd. De straten in de buurt van mijn huis in Az worden niet eens op de kaart weergegeven. Die ontwikkeling is minstens 7 jaar oud.
Hier ook....... Als ik de Honda Navi zou gebruiken, zou ik nooit thuiskomen! 🤭 🤭
 
Niet iedereen heeft onbeperkte data op zijn telefoon, wat een vereiste zou zijn om ACP als navigatietool te gebruiken. Ik heb geen onbeperkte data en ik vind de navigatie op mijn 2020 Tour gewoon handig om te zien waar ik ben en niet voor routing.
Met Google kun je kaarten downloaden voor de gebieden waar je van plan bent te reizen. Als je dit via wifi doet, is je dataverbruik minimaal tijdens het rijden.
 
21 - 40 of 87 Posts